نویسنده و تهیه کننده سریال «جنگ ستارگان» مشخص شد

IPTVGUIDE

استودیو «لوکاس فیلم/Lucasfilm» ساعاتی پیش اعلام کرد تهیه کنندگی و نویسندگی فیلم نامه پروژه سریالی «جنگ ستارگان/Star Wars» را به بازیگر و تهیه کننده برنده جایزه «امی»، جان فاورو سپرده است.
فاورو این پروژه سریالی برای پخش از سرویس استریم «دیزنی» که سال ۲۰۱۹ شروع به کار خواهد کرد تولید می کند. فاورو یکی از طرفداران سرسخت سری فیلم های «جنگ ستارگان» است و سابقه صداپیشگی در فیلم انیمشین «Star Wars: The Clone Wars» دارد. او همچنین قرار است در فیلم بعدی سری جنگ ستارگان با نام «Solo: A Star Wars Story» نیز بازی کند.
کتلین کندی مدیر ارشد کمپانی «لوکاس فیلم» از پیوستن فاورو به تیم تهیه کنندگان و سرپرستی تیم نویسندگان این پروژه سریالی ابراز خوشحالی کرده و گفته:
«نمی توانستم از پیوستن جان به این پروژه به عنوان تهیه کننده و نویسنده بیشتر از این خوشحال و هیجان زده باشم. جان ترکیبی بی نظیر از استعداد تهیه کنندگی و نویسندگی است و شناخت کاملی از دنیای جنگ ستارگان را دارد. این سریال برای جان این امکان را فراهم می کند تا فرصت کار با گروه های مختلفی از نویسندگان و کارگردان ها را داشته باشد.»
جان فاورو سابقه کارگردانی آثار مهمی چون «مرد آهنی»، «آشپز» و «کتاب جنگل» را در کارنامه اش دارد و مدتی پیش هم خبر کارگردانی فیلم لایو-اکشن «شیر شاه» توسط او رسانه ای شده است.
باب ایگور رئیس کمپانی «دیزنی» در حالی این خبر را منتشر کرده که تاکنون نامی برای این پروژه انتخاب نشده است. او پیش از این اعلام کرده بود «دیزنی» قصد دارد در آینده نزدیک چهار یا پنج نسخه سریالی و چهار یا پنج فیلم جدید از مجموعه «جنگ ستارگان» را برای سرویس استریم خود تولید کند و این آثار قرار است اولین پرچم داران محتوای اورجینال سرویس استریم این کمپانی بزرگ باشند.
البته تاریخ دقیق شروع تولید سریال «جنگ ستارگان» مشخص نشده و این پروژه هنوز در ابتدایی ترین مراحل پیش تولید قرار دارد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط