نکات جالب درباره امی ۲۰۱۷

IPTVGUIDE

آرشیوی: ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
صبح دوشنبه ۲۷ شهریور ماه، شصت و نهمین دوره جوایز امی، مهم ترین جایزه تلویزیونی جهان در سالن «Microsoft Theater» لس آنجلس کالیفرنیا برگزار خواهد شد. در جشنواره امی امسال تولیدات تلویزیونی بین ۱ ژوئن ۲۰۱۶ تا ۳۱ می ۲۰۱۷ قضاوت خواهند شد. نکاتی خواندنی از جوایز امسال را بخوانید.

این جایزه در گذشته و به شکل سنتی به سریال های پخش شده در بهترین زمان پخش سریال ها در آمریکا تعلق می گرفت. برنامه های پخش شده بین ساعت ۱۹ تا ۲۰ در آمریکا جزو بهترین زمان پخش هستند. ولی امروزه تولیدات سرویس های استریم نیز در این جوایز مورد قضاوت قرار می گیرند .

کاندیداهای امی بر اساس ارزیابی «آکادمی تلویزیون» یا «هنرها و علوم تلویزیونی» انتخاب می شوند.

پخش آنلاین دوره شصت و نهم امی توسط شبکه «CBS» انجام می شود و مجری این دوره هم استفن کولبرت خواهد بود. مراسم فرش قرمز ۲ ساعت پیش از شروع رسمی مراسم اصلی و حدود ساعت ۵:۳۰ صبح دوشنبه ۲۷ شهریور آغاز خواهد شد.

همانند سال های گذشته افراد سرشناسی برنده ها را اعلام خواهند بود. نیکول کیدمن، اپرا وینفری و آلک بالدوین از چهره های سرشناسی هستند که جایزه دادن آن ها به برندگان جوایز امسال قطعی شده است

عدم حضور «بازی تاج و تخت» به دلیل پخش شدن خارج از زمان مقرر می تواند فرصت را برای دیگر سریال پرمخاطب شبکه «HBO» یعنی «جهان غرب» مهیا کند و انتظار می رود تا این سریال بیشترین جوایز را برای شبکه «HBO» بدست آورد

«جهان غرب» و « Saturday Night Live» با ۲۲ نامزدی در بخش های مختلف رکورددار امسالند. غیر از این دو مجموعه و بر اساس پیش بینی ها «سرگذشت ندیمه» تولید سرویس هولو، «This is Us» از شبکه «NBC» و سریال های «تاج» و «چیزهای عجیب و غریب» محصول نتفلیکس به احتمال زیاد در بخش های مختلف جوایز امی را به خانه خواهند برد.

بسیاری از عوامل و بازیگران سریال های کاندید شده در بیش از یک سریال حضور داشته اند، حتی برخی کاندید ۳ جایزه امی برای ۳ سریال مختلف شده اند.

متیو ریز برای سریال های «Americans» و «Girls» کاندید شده و ریز احمد نیز برای سریال «Girls» و سریال «The Night of » کاندید شده است. ایوان مک گرگور در فصل سوم «فارگو» کاندید یک جایزه شده است ولی برای دو نقش متفاوت

در بخش بهترین نریشن ها نیز حضور بازیگران چشم گیر است. لیو شرایبر هم در بخش نریشن کاندید شده است و هم برای بازی در رِی داناوان.

جوانترین کاندید امی نیز میلی بابی براون ۱۳ ساله است که در نقش «Eleven» در سریال «چیزهای عجیب و غریب» همه را حیرت زده کرد. او می تواند جوانترین برنده تاریخ امی باشد. پیش از این در سال ۱۹۸۴ «روکسانا زال» برای بازی در سریال «Something About Amelia» در ۱۴ سالگی برنده امی شد.

«HBO» با ۱۱۰ نامزدی و نتفلیکس با ۹۶ نامزدی بیشترین نامزدی را در امی ۲۰۱۷ دارند و شبکه «NBC» نیز با ۶۴ نامزدی در مقایسه با تعداد تولیدات خود عملکرد مناسبی داشته است. «Saturday Night Live» به همراه «This is Us» و «Hairspray Live» 64 نامزدی را برای «NBC» به ارمغان آوردند.

برای اولین بار یک سریال کنسل شده نیز در بین جوایز امی وجود دارد. «The Real O’Neals» علی رغم کنسل شدن کاندید بهترین طراحی رقص شده است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط