هاوارد منفور از نقش آفرینی در «بهتره با سال تماس بگیری» می گوید

IPTVGUIDE

خطر لو رفتن داستان: 

این مطلب چیزهای را از اپیزود ششم فصل چهارم سریال  با عنوان «پیناتا» لو می دهد.

در «بهتره با سال تماس بگیری» جانشین خلف «بریکینگ بد» به کرات با زمان بازی می شود و داستان اصلی مدام در زندگی کاراکترهایش به گذشته و آینده جهش می کند.

در حالی که چاک (مایکل مک کین) در اپیزود پایانی فصل پیش با مرگ خود مواجه شد، بازگشت دوباره او به این فصل به نوعی اجتناب ناپذیر بود. در آخرین اپیزود پخش شده از «بهتره با سال...» با عنوان «پیناتا» در یک  صحنه فلاش بکی که به اولین روزهای همکاری جیمی (باب اودنکرک) و کیم (ری سیهورن) به عنوان وکلایی جوان می خورد، چاک بار دیگر در داستان ظاهر شد. در حالی که در این صحنه تماشاگران شاهد اختلاف شدید میان رویکرد جیمی و کیم به قانون بودند، همکار چاک، هاوارد هملین با بازی پتریک فابیان به تنهایی بزرگ ترین وصله ناجور در این بخش از داستان بود. در این اپیزود تماشاگران فرصت دیدار دوباره با هاوارد، مردی از خود مطمئن و اتو کشیده را پیدا می کنند که از فروپاشی او در اپیزود هفته گذشته فاصله بسیار زیادی داشت.

تماشاگرانی که تا به اینجا هاوارد را به چشم کاراکتر شرور داستان نگاه می کردند حالا تا حدی خودشان را جای او گذاشته و تصورشان از او را با دیدن سویه  آسیب پذیرش  تغییر داده اند. فابیان خودش به تازگی در گفت و گو با ورایتی درباره این تحول گفته: «اتفاق بسیار جالبی برای من افتاد. مردم شروع کردند به ابراز علاقه به من و برایم دلسوزی کردند. تمام این ایموجی های گریه کردن از اپیزود هفته گذشته به طرف من سرازیر شدند! من اول در سریال مثل لرد ویدر بودم و بعد از نو ساخته شدم. سوال اصلی این است که شما به این فکر کنید که از چه کسی حمایت می کنید. مثل زمانی که از خودتان می پرسید چرا طرف والتر وایت را می گیرید.»

فابیان همچنین در پاسخ به چیزی که در نیمه دوم سریال انتظار تماشاگران را می کشد گفته است که هرکسی که پنج اپیزود اول این فصل را دوست داشته، پنج اپیزود باقیمانده هوش را از سرش می برد.

در همین زمینه بخوانید:

۵ سریال جنایی که تماشای آن ها به هواداران «بهتره با سال تماس بگیری» پیشنهاد می شود
«بهتره با سال تماس بگیری» سری به دنیای «بریکینگ بد » می زند!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط