همبازی شدن جیک جیلنهال و جان مالکوویچ در فیلم جدید «نتفلیکس»

IPTVGUIDE

در فیلم بعدی «نتفلیکس» به جز جیک جیلنهال بازیگران سرشناس دیگری هم حضور خواهد داشت، فیلمی که قرار است دن گیلروی کارگردان فیلم تحسین شده «شبگرد/ Nightcrawler» آن را کارگردانی کند.
چندی پیش خبری مبنی بر همکاری دن گیلروی و سرویس استریم «نتفلیکس» برای ساخت یک فیلم سینمایی جدید منتشر شد. سپس اعلام شد در این فیلم دو بازیگر سرشناس هالیوود جیک جیلنهال و رنه روسو بازی خواهند کرد و در خبر تازه ای که منتشر شده چند بازیگر نام آشنای دیگر نیز به این فلیم پیوستند تا اثر تازه نتفلیکس پرستاره تر شود.
از بین بازیگران جدید و سرشناس این سریال می توان به زاوی اشتون، ناتالیا دایر ستاره سریال «Stranger Things» ، تام استوریج و داوید دیگز نامزدهای جایزه معتبر «تونی» ، تونی کولت و جان مالکوویچ نامزدهای جایزه «اسکار» و بیلی مگنوسن نام برد.
با اینکه هنوز نامی برای این فیلم در نظر گرفته نشده اما طبق اخبار ژانر این فیلم جدید تریلر ترسناک عنوان شده است. این پروژه جدید باعث شده تا مثلث موفق جیلنهال، روسو و دن گیلوری یک بار دیگر کنار هم جمع شوند. این سه در اثر مستقل و تحسین شده «Nightcrawler» که اولین فیلم گیلروی در مقام کارگردان بود و توانست نامزد اسکار بهترین فیلم نامه شود با یکدیگر همکاری کرده بودند.
درباره داستان این فیلم اخبار زیادی منتشر نشده اما اعلام شده داستان آن درباره تعدادی هنرمند پولدار و کلکسیونر است که حاضرند برای آثار هنری قیمت های عجیبی بپردازند.
جنیفر فاکس تهیه کننده فیلم «Nightcrawler» نیز در این به عنوان تهیه کننده فعالیت خواهد کرد.
این فیلم در مرحله پیش تولید قرار دارد و تاریخ پخش آن تاکنون مشخص نشده است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط