همکاری بازیگر و خالق «درخشش ابدی یک ذهن پاک» پس از ۱۴سال

IPTVGUIDE

از زمانی که «درخشش ابدی یک ذهن پاک» به تصویر جا افتاده از جیم کری به عنوان یک ستاره کمدی پایان داد و از او یک ستاره سینمایی مدعی دریافت جوایز معتبر ساخت، ۱۴ سال می گذرد.

حالا او بار بار دیگر به خالق آن فیلم یعنی میشل گوندری پیوسته و این دو این بار در یک همکاری جالب و کنجکاوی برانگیز جدید سریال «Kidding» را برای شبکه شوتایم ساخته اند که تریلر رسمی آن امروز رونمایی شد.

همان طور که با تماشای این تریلر متوجه می شوید، گوندری در این سریال کمدی، سمت وحشی جیم کری را آزاد گذاشته است. کری در این سریال نقش جف را بازی می کند که او را به نام آقای پیکلز، یک شمایل در بین برنامه های تلویزیونی کودکان می شناسند. جف به لطف شوی تلویزیونی اش یک امپراطوری برندینگ چند میلیون دلاری تشکیل داده است.

با این حال، خانواده جف از درون فرو پاشیده و او در حال از دست دادن کنترلش است و هیچ داستان پریان و عروسک نمایشی ای هم نیست که به او کمک کند تا با این بحران کنار بیاد. این سریال داستان مردی خوش قلب در دنیایی بی رحم است که سلامت عقلش ذره ذره او را ترک می کند و به جایی می رسد که همزمان مضحک و غم انگیز است و چشمه ای از آن را هم به شکلی کاملا سورئال و دیوانه وار در این تریلر می بینیم.

تمام ۱۰ اپیزود فصل اول این سریال را گوندری کارگردانی کرده است.

سریال Kidding از یکشنبه، ۹ سپتامبر از شبکه شوتایم پخش می شود!

تریلر سریال Maniac منتشر شد

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط