همکاری جدید کارگردان برنده اسکار با نتفلیکس: سریالی آنتولوژی در ژانر وحشت!

IPTVGUIDE

نتفلیکس در ادامه تولید آثار غافلگیرکننده و هیجان انگیزش این بار به سراغ گیلرمو دل تورو، کارگردان فیلم اسکاری «شکل آب/Shap Of Water» رفته و سفارش ساخت یک سریال آنتولوژی در ژانر وحشت با عنوان «۱۰ پس از نیمه شب/۱۰ After Midnight» را به این فیلمساز داده است.
دل تورو درباره سریال جدیدش که جزئیات داستانی آن هنوز مشخص نیست گفته قصد دارد داستان کلیه اپیزودها را به یک اندازه درهم، پیچیده و دلهره آور طراحی کند. او علاوه بر تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی برخی اپیزودها را نیز بر عهده خواهد داشت.
البته «۱۰ پس از نیمه شب» اولین همکاری دل تورو با نتفلیکس نیست. او پیش از سریال انیمیشنی بسیار جذاب «Trollhunters» را برای این سرویس ساخته که برنده چند جایزه امی هم شده است.
این سریال که بخشی از سه گانه دل تورو با عنوان «Tales of Arcadia» است، در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ با عناوین «۳ Below» و «Wizards» ادامه خواهد یافت. همچنین فصل سوم و آخر Trollhunters نیز قرار است ۲۵ می بر روی نتفیلکس قرار بگیرد.
دل تورو در آخرین مراسم اسکار برای فیلم شکل آب نامزد دریافت سیزده جایزه اسکار شد که در این بین چهار جایزه از جمله اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلم را از آن خود کرد. «پسر جهنمی»، «هزارتوی پن»، «کتاب زندگی»، «پسیفیک ریم» و یک سریال وحشت آور در شبکه «FX» با عنوان «The Strain» از دیگر ساخته های اوست.
هنوز جزئیات بیشتری درباره سریال ۱۰ پس از نیمه شب مثل گروه بازیگران، تعداد اپیزود یا تاریخ پخش آن اعلام نشده است.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط