همکاری عجیب رابرت زمکیس و تهیه کنندگان «Vampire Diaries» !

IPTVGUIDE

شبکه The CW با همکاری کمپانی رابرت زمکیس به نام «کمپاری اینترتینمنت» و چا فایواش و جیمز استاتراکس، تهیه کنندگان سریال «Vampire Diaries» مشغول ساخت سریال ماجراجویانه و خانوادگی «The Cove» شده است. 

این سریال داستان دو خواهر و شرایط زندگی آن ها پس از مرگ پدرشان را دنبال می کند که به جزیره ای در نزدیکی دریای کارائیب باز می گردند. جایی که در گذشته تعطیلات را با خانواده شان آنجا سپری می کردند. در بدو ورود به این جزیره آفتابی آن ها از اسرار زیادی آگاه می شوند از جمله گنجی گمشده متعلق به پدرشان که دغدغه بزرگ زندگی او بوده و ممکن است کلید زندگی جاودانه باشد.

جکی لیواین از طرف کمپانی کامپاری اینترتینمنت کار تهیه کنندگی اجرایی این سریال را برعهده خواهد داشت و در قراردادی مشترک با کمپانی برادران وارنر در این سریال حضور دارد.

فایواش و استاتراکس به عنوان تهیه کنندگان اجرایی و نویسنده در سریال موفق و پرطرفدار Vampire Diaries حضور داشتند. این دو اخیرا سریال «Switched at Birth» را تهیه کنندگی کرده و به عنوان تهیه کننده و نویسنده مشاور در ساخت سریال «کریپتون» نیز مشارکت داشتند.

زمکیس هم این روزها مشغول تهیه کنندگی سریال تازه شبکه NBC با عنوان «Manifest» و همچنین سریال «Project Blue Book» برای شبکه هیستوری است.

در همین زمینه بخوانید: رابرت زمه کیس با لرد بیلیش به شکار یوفوها رفته است!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط