هنری کاویل بازیگر « Witcher» سریال تازه نتفلیکس شد

IPTVGUIDE

قرار است هنری کاویل در سریال اقتباسی نتفلیکس با عنوان «Witcher» ایفاگر نقش اصلی باشد. به این ترتیب کاویل پس از سال ۲۰۱۰ و حضور در سریال  درام تاریخی شبکه شوتایم با عنوان «The Tudors» برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی به ایفای نقش خواهد پرداخت.

البته کاویل را بیشتر برای نقش های سینمایی اش می شناسند. او اخیرا در قسمت جدید مجموعه فیلم های اکشن و بلاک باستری «ماموریت غیرممکن» ظاهر شده است. اما شاید بیشتر تماشاگران او را با بازی در نقش ابرقهرمان دنیای کامیک DC یعنی سوپرمن به یاد بیاورند و فیلم هایی که این کاراکتر در آن ها حضور داشته «Man of Steel»، «Batman v Superman: Dawn of Justice» و «Justice League» هستند.

داستان سریال تازه کاویل که در اقتباس از رمان های فانتزی پرفروش «The Witcher» ساخته خواهد شد، حول کاراکتر جرالت اهل ریویا (کاویل) می گردد که یک شکارچی هیولا است و در تلاش است جایگاهش را در دنیایی پیدا کند که مردم در آن می توانند حتی از هیولاها هم خبیث تر باشند. اما سرنوشت او را به طرف یک جادوگر و یک پرنسس با رازی مخوف هدایت می کند و این سه باید راه و رسم زندگی در مکانی بسیار ناپایدار را همراه یکدیگر یاد بگیرند.

مجموعه رمان های Witcher پیش از این در دنیای گیم و کامیک بوک ها نیز مورد اقتباس قرار گرفته اند که در دنیای گیم یکی از پرطرفدارترین بازی های این صنعت است.

در همین زمینه بخوانید:

«نتفلیکس» یک برگ برنده اساسی رو کرد: سریال «The Witcher»

اولین ویدئوهای تست بازیگری سریال Witcher منتشر شد!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط