هیلاری کلینتون تهیه کننده سریالی درباره بزرگترین جنبش زنان آمریکا می شود!

IPTVGUIDE

کمپانی «Amblin Television» به ریاست استیون اسپلیبرگ در حال آماده سازی مقدمات ساخت سریالی درباره جنبش سافرجت زنان در ایالات متحده است و قصد دارد آن را به همراه هیلاری کلینتون به عنوان تهیه کننده اجرایی بسازد.
این کمپانی حق اقتباس از کتاب الین وایس با عنوان «The Woman’s HourL The Great Fight to Win the Vote» را که به همین موضوع می پردازد خریداری کرده است. این کتاب ماجرای فعالان اجتماعی ای را دنبال می کند که نبردی به درازای چند دهه برای دریافت حق رای زنان را پایان دادند. احتمال پخش این سریال در شبکه های کابلی یا سرویس های استریم به یک اندازه وجود دارد.
کلینتون درباره این سریال گفته: «داستان این سریال طی شش هفته در تابستان ۱۹۲۰ به اوج خود می رسد، در این دوران مخاطره آمیز یک ماجرای دراماتیک تغییر دهنده بازی و همچنین منبع الهامی بزرگ برای همه مردم، پیر و جوان و زن و مرد است. چیزهای زیادی ممکن بود به بیراهه بروند، اما این زنان آمریکایی شنیدن نه را به عنوان پاسخ خود قبول نکردند. موفقیت آن ها میراثی برای ماست که باید از آن محافظت کنیم. خوشحالم که می توانم با الین، استیون و همگی در کمپانی Amblin Television همکاری کنم تا این پروژه مهم را مقابل دیدگان مردم در هر جای دنیا قرار دهیم.»
این اولین بار است که کلینتون تهیه کنندگی یک سریال فیلمنامه ای را برعهده می گیرد. همچنین اخیرا اعلام شده که او در پنجمین فصل از درام سیاسی شبکه CBS با عنوان «Madam Secretary» به عنوان بازیگر نقش مهمان حضور خواهد داشت.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط