وقتی دل تورو بشقاب پرنده دید!

IPTVGUIDE

مجموعه ۶ قسمتی «James Cameron's Story of Science Fiction» محصول جدید شبکه «AMC» است که به کل طراحی شده برای خوره های سینمایی خصوصا آن ها که دل در گروی ژانر فوق العاده پرطرفدار علمی-تخیلی دارند.

همان طور که از نام مجموعه پیداست مجری و میزبان آن کسی نیست جز جیمز کامرون، کارگردانی که خودش استاد ساخت آثار علمی-تخیلی است و فیلم «آواتار» او با اختلافی واقعا دست نیافتنی هنوز هم پرفروش ترین فیلم تاریخ سینماست. آقای کامرون در این مجموعه به سراغ بزرگترین چهره های معاصر در عرصه ساخت آثار مهم سینمای علمی-تخیلی رفته و درباره زیر و بم، از محتوا گرفته تا تاثیر پیشرفت های تکنولوژیکی بر چگونگی ساخت این آثار با آن ها گفت و گو کرده، این گفت و گو ها به شدت جذاب، پرنکته و پر از نکات کمتر شنیده است.

چهره هایی چون استیون اسپیلبرگ، کریستوفر نولان، ریدلی اسکات، گیلرمو دل تورو، جورج لوکاس، کیانو ریوز، پر ورهوون، لوک بسون و .... از جمله کسانی هستند که کامرون با آن ها گفت و گو کرده است.

«IPTVguide» چند ویدیوی منتخب از این خلال این گفت و گو ها را با زیر نویس فارسی برای شما آماده کرده است. در گفت و گوی اول بخشی از صحبت های جالب جیمز کامرون و گیلرمو دل تورو را ببینید.

کارگردان فیلم علمی-تخیلی «شکل آب» که امسال اسکار بهترین کارگردانی را گرفت در بخشی از این گفت و گو به خاطره دیدن «بشقاب پرنده» در دوران نوجوانی اش اشاره می کند.

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط