وینسنت دی انوفریو همبازی فارست ویتاکر در «Godfather of Harlem» شد

IPTVGUIDE

وینسنت دی انوفریو در تازه ترین پروژه خود بازیگر سریال  شبکه «Epix» شده است. این بازیگر که اخیرا در سریال «دردویل» مارول محصول ابرقهرمانی و پرطرفدار نتفلیکس نیز حضور داشته، قرار است یک نقش فرعی در سریال تازه شبکه کابلی اپیکس با عنوان «Godfather of Harlem» بازی کند.

این سریال داستان واقعی رئیس یک تشکیلات جنایی به نام بامپی جانسون با بازی فارست ویتاکر را دنبال می کند که در اوایل دهه ۱۹۶۰ پس از ۱۰ سال حبس به محله تحت سلطه اش در روزگار پیش از حبس بازمی گردد و متوجه می شود بدون او محله به دست دار و دسته های خلافکار ایتالیایی افتاده است. او قصد دارد با به دست گرفتن کنترل خانواده جینوویز به جنگ ایتالیایی ها برود. طی این نبرد او با موعظه گر رادیکال و معروف تاریح معاصر، مالکوم ایکس متحد می شود و از این طریق در وضعیت نابسامانی اجتماعی ای که شهر را در معرض تهدید قرار داده، در سیاست هم جایگاهی پیدا می کند.

دی انوفریو در این سریال نقش وینسنت «چین» گیگانته را بازی می کند که از یک بوکسور حرفه ای سابق به رئیس خاندان جینوویز بدل می شود.

سازندگان این پروژه آن را تلاقی جذابی از همراهی دار و دسته های زیرزمینی جنایی با جنبش حقوق مدنی طی یکی از پرآشوب ترین دوره های تاریخی آمریکا توصیف کرده اند.

جالب است بدانید کریس برانکاتو، نویسنده سریال «نارکو» کار نویسندگی این سریال را به همراه پال اکستین برعهده دارد. 

دی انوفریو پیش از این در سریال های «Emerald City» و «Law & Order: Criminal Intent» به ایفای نقش پرداخته است.

در همین زمینه بخوانید: انتشار تریلر فصل سوم سریال «Daredevil»، ابرقهرمان نابینا و محبوب نتفلیکس!

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط