ویژه برنامه مهیج «HBO» برای جام جهانی

IPTVGUIDE

بدون شک جام جهانی روسیه مهم ترین رویداد ورزشی در تابستان پیشرو است و بزرگترین شبکه های پوشش دهنده این رقابت بزرگ و مهیج در تلاش برای ساخت ویژه برنامه هایی جذاب در این رقابت ها هستند.
به تازگی اعلام شده دو شعبه شبکه «HBO» یعنی «HBO Latin» و «HBO Europe» قرار است در یک همکاری مشترک سری مستند های جذابی از آماده شدن تیم های اروپایی و آمریکای لاتین برای حضور در جام جهانی روسیه تهیه کنند. این اولین همکاری دو شعبه اروپایی و آمریکای لاتین برای تهیه یک برنامه تلویزیونی به حساب می آید.
مستند «Destino Russia» در قالب سریالی ۱۰ قسمتی شرایط بازیکنان و زمین های تمرین دوازده تیم از دو قاره را به تصویر می کشد. هر قسمت از این مستند ۳۰ دقیقه است و پخش آن از ۱۵ ژوئن آغاز خواهد شد.
«HBO Latin» پیش از این نیز در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ در ویژه برنامه ای با نام «Destino» فرایند آماده شدن تیم های آمریکای جنوبی برای حضور در جام های جهانی برزیل و آفریقای جنوبی را به تصویر کشیده بود.
به گفته مدیران «HBO Latin» همکاری میان شعبه های مختلف این شبکه می تواند به تولید آثار بسیار جذاب بی انجامد؛ نمایش حال و هوای کمپ های تمرینی و وضعیت روحی ورزشکاران از قاره های مختلف با سنن و فرهنگ های متفاوت می تواند حال و هوای چند ملیتی و جهانی بودن جام جهانی را پیش از شروع این رقابت ها بیش از پیش تداعی کند. ساخت این مستند از آوریل پیش رو آغاز خواهد شد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط