و بالاخره سال گودمن وارد می شود...

IPTVGUIDE

با نزدیک شدن به شروع پخش فصل چهارم سریال «بهتره با سال تماس بگیری/Better Call Saul» به نظر می رسد داستان این سریال و شخصیت هایش با چالش های تازه ای روبه رو خواهند شد ، بخصوص در رابطه با کند و کاو زندگی گذشته سال گودمن (باب ادنکرک) با نام واقعی جیمی مک گیل.

ادنکرک در آخرین مصاحبه خود در فستیوال تلویزیونی ATX گفته دگرگونی غیرقابل اجتناب کاراکتر جیمی مک گیل به سال گودمن برای او دشوار بوده است: «مشکل من امسال این بود که خیلی کم به تغییرات سریال تمایل پیدا کردم. برایم غم انگیز است. از این که این مرد قرار است به آدمی تبدیل شود که همه ایده ئال هایش را کنار گذاشته و امیدی به اینکه آدم بهتری باشد ندارد احساس بدی دارم. او شروع می کند به بد و بیراه گفتن به همه چیز و با خودش می گوید به جهنم، اگر کسی نمی خواهد شانسی به من بدهد منم شروع به خرابکاری می کنم. این من را ناراحت می کند.»

این تو در توی بدل شدن به فردی با ویژگی های تازه قطعا برای کاراکتر ادنکرک تجربه تاریک تری به شمار می آید آن هم در حالی که ماجرای سربرآورد این شخصیت از ابتدا بیشتر شبیه به یک شوخی بود. ادنکرک اولین اپیزود آشنایی اش با والتر وایت در برکینگ بد را به یاد می آورد؛ اپیزودی در سال ۲۰۰۹ با عنوان قابل انتظار «بهتره با سال تماس بگیری». او می گوید همان موقع بود که یک نفر گفت «آیا می توانم در دنباله این سریال هم باشم؟»

این ایده از همان زمان راهش را به مکالمات وینس گیلیگان خالق سریال و همکارانش باز کرد. تا اینکه او به همراه پیتر گولد برای ساخت یک سریال پیش درآمد از «بریکینگ بد» خریدار پیدا کردند، آن هم بدون اینکه برنامه سفت و محکمی برای ساخت یک سریال اساسی داشته باشند. گیلیگان خودش در این باره می گوید: «کار تولید فصل آخر برکینگ بد در یک روز جمعه تمام شد و ما در اتاق نویسندگان بهتره با سال... را دوشنبه باز کردیم. کار را جدی گرفتیم، اما اگر می دانستم قرار است به این خوبی از آب دربیاید... خیلی خوب شد که بیش از اندازه آن را جدی نگرفتیم. چون ممکن بود از نظر خلاقیتی فلج شویم.»

گیلیگان حالا با وجود موفقیت بهتره با سال تماس بگیری می گوید هنوز هم همه درها را به روی توسعه جهان برکینگ بد نبسته است.

بالاخره تکلیف فصل جدید Better Call Saul مشخص شد.

IPTVGuide

 

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط