و بالاخره فیلمبرداری آخرین فصل «بازی تاج و تخت» به پایان رسید

IPTVGUIDE

با اتمام پروسه فیلمبرداری فصل هشتم، ساخت سریال «بازی تاج و تخت» برای همیشه پایان یافت. بازیگران پرطرفدارترین سریال تاریخ در روزهای اخیر هر کدام پایان کارشان را اعلام کرده بودند، اما حالا سایت watchersonthewall  رسما اعلام کرده فیلمبرداری فصل هشتم بازی تاج و تخت به پایان رسید.

اخیرا میسی ویلیامز نیز با انتشار عکس کتانی های خونینش با آریا استارک و عوامل سریال خداحافظی کرده بود، گرچه هنوز نمی دانیم که این خون خودش بوده یا افراد لیست معروفش!

پیش ازین سوفی ترنر(سانسا) هم با انتشار عکس تتوی «گله نجات می یابد» روی دستش به شایعاتی درباره پایان سریال دامن زده بود. این تتو که شامل تصویری از نشان خاندان استارک (کله دایرولف) و شعار معروف اهالی وینترفل است هواداران را به این نتیجه رسانده بود که استارک ها در پایان فصل هشتم زنده می مانند. گرچه ترنر بعدتر به همه اطمینان داد که او هرگز چنین کار احمقانه ای نمی کند که پایان این مجموعه را با یک تتو لو بدهد.

ترنر که پیش از این هم موهایش را برای نقش تازه اش بلوند کرده بود، هواداران را به این فکر انداخته بود که ناگهان یک تارگرین از آب درآمده است! به هر حال همین فرضیه پردازی هاست که بازی تاج و تخت را جذاب تر و البته پیچیده تر می کند. اگرچه در این بین برخی از آن ها به یک شوخی بیشتر شبیه هستند.

از الان تا تقریبا یک سال آینده مراحله پس از تولید فصل آخر عظیم ترین سریال تاریخ انجام خواهد شد و بعد هم که فصل هشتم تابستان سال ۲۰۱۹ با شش قسمت ۲ ساعته روی آنتن خواهد رفت تا پرونده این سریال حماسی هم بسته شود.

۸ احتمال اساسی برای پایان «بازی تاج و تخت»!

خداحافظی آریا استارک از بازی تاج و تخت!

سرنوشت جیمی لنیستر در «بازی تاج و تخت» چه خواهد بود

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط