پابلو پیکاسو، آنتونیو باندراس را به آرزویش رساند!

IPTVGUIDE

آنتونیو باندراس ستاره سرشناس اسپانیایی سینما و تلویزیون جهان که به تازگی در دومین فصل سریال «نابغه/ Genius » شبکه نشنال جئوگرافیک بازی کرده گفته این سریال توانسته او را به آرزوی دوران جوانی اش برساند. باندراس به تازگی در مهمانی پایان فیلمبرداری سریال صحبت های جالبی درباره تجربه بازی در نقش پابلو پیکاسو کرده است.
با گذشت سه هفته از پایان فیلمبرداری مجموعه آنتولوژی «نابغه»، آنتونیو باندراس بازیگر اصلی این فصل به تازگی با حضور در مهمانی اتمام فیلمبرداری فصل دوم در موزه هنر لس انجلس از تجربه بازی اش در این سریال گفت و برخی عوامل سریال هم از اهمیت انتخاب او برای این نقش صحبت کردند.
برای باندراس، بازی در نقش یکی از بت های دوران جوانی اش از مدتها پیش مقدر شده بود. خودش هم در این باره می گوید:«بازی در این نقش هم در بیست و چند و هم در سی و چند سالگی به من پیشنهاد شده بود. اما آن زمان جوابم این بود که فعلا قصد ندارم این نقش را بپذیرم، چون بیش از اندازه او را ستایش میکنم. از دوران کودکی او برایم مثل یک بت بود.»
باندراس که در شهر اسپانیایی مالاگا (محل تولد پیکاسو) بزرگ شده می گوید پس از تلاش فراوان توانسته عوامل ساخت سریال را برای فیلمبرداری در این شهر راضی کند: «مالاگا برای فیلمبرداری در برنامه آن ها نبود ولی من به آن ها گفتم شما باید به مالاگا بیایید. ده سال اول زندگی یک فرد بسیار مهم است.»
«مالاگا دو قهرمان دارد، یکی پابلو پیکاسو و دیگری آنتونیو باندراس. باندراس دومین هنرمند بزرگی است که بزرگ شده مالاگا است.» این را کن بیلر، از تهیه کنندگان فصل دوم می گوید، چیزی که گویا یکی از دوستان باندراس که در فرودگاه به دنبال او آمده به او گفته است، بیلر اضافه میکند: «همکاری با او برای همه ما ازین نظر فرصت و افتخار بزرگی بود»
باندراس باید هر روز بین ۲ تا ۵ ساعت را در اتاق گریم می گذرانده تا با استفاده از مواد مصنوعی به چهره این نقاش درآید.
ران هاوارد که کمپانی اش ، ایمجین اینترتینمنت، از تهیه کنندگان سریال «نابغه» است می گوید به محض ملاقات با باندراس می دانسته که این بازیگر تنها انتخاب اوست:«او ارتباطی عمیق با نقاش دارد، ارتباطی ذهنی و همچنین احساسی. یکی از چیزهایی که واقعا به دل من نشست این بود که به من گفت، من ۵۰ تا پیکاسو میشناسم -که نابغه یا آرتیست نیستند بلکه متعلق به آن دورانند- و درون سبک زندگی پیکاسو من شهر مالاگا را می بینم.»
در این مهمانی دیگر بازیگران اصلی سریال الکس ریچ، تی.آر نایت، پاپی دلوین و سامانتا کولی نیز حضور داشتند و چندین صحنه از این فصل که دربردارنده زندگی هنری پیکاسو در کنار زندگی عشقی او (و چگونه به هم تنیده شدن این دو) بود به نمایش درآمد.
پخش فصل دوم سریال «نابغه/ Genius» از ۲۴ آوریل در شبکه نشنال جئوگرافیک آغاز خواهد شد، فصلی که قرار است نگاهی عمیق و متفاوت به زوایای مختلف زندگی پابلو پیکاسو نابغه نقاشی معاصر داشته باشد.
فصل اول این سریال که روایتی از دو برهه متفاوت زندگی آلبرت اینشتین بود سال گذشته پخش شد و با استقبال بسیار خوبی هم مواجه شد، جفری راش برای بازی متفاوتش در نقش این نابغه علم فیزیک نامزدی جوایز معتبری چون امی و گلدن گلوب را به دست آورد.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط