پای سرشناس ترین کارگردان روسیه به تلویزیون باز شد!

IPTVGUIDE

کمپانی «پارامونت/Paramount Pictures» اعلام کرد در حال ساخت سریالی تریلر و جنایی به زبان روسی است. این سریال به کارگردانی یکی از سرشناس ترین فیلمسازان های روسیه معاصر ساخته خواهد شد.
آندری زویاگینتسف کارگردان سرشناس روسی با همکاری کمپانی «پارامونت» سریالی خواهد ساخت که داستان آن در شهر مسکو می گذرد. این سریال روسی در دسته تریلرهای جنایی طبقه بندی شده و اولین کار تلویزیونی این کارگردان سرشناس به شمار می رود. جزئیات داستان این سریال مشخص نیست اما زویاگینتسف در مصاحبه ای اعلام کرده سریالش داستان انسانی را روایت می کند که مخاطب بین المللی خواهد داشت.
هنوز برای این پروژه نامی در نظر گرفته نشده و سریال بر اساس ایده ای از زویاگینتسف و اولگ نگین ساخته خواهد شد. این دو در فیلم های پیشین زویاگینتسف از جمله آخرین آن ها یعنی فیلم تحسین شده «Loveless» که برنده جایزه هیئت داوران جشنواره فیلم کن و نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شده با هم همکاری داشته اند.
تیم تهیه کنندگان این سریال از جمله الکساندر رودنیاسکی و تیم تولید آن سه اثر سینمایی تحسین شده قبلی زویاگینتسف یعنی «Elena»، «Leviathan» و «Loveless» هستند و همین باعث بالا رفتن انتظارها از این پروژه جدید تلویزیونی شده است.
تاریخ پخش و شبکه پخش کننده این سریال نیز تاکنون مشخص نشده و باید منتظر اخبار تکمیلی بود.
«پارامونت» در سال های اخیر سریال های موفقی برای شبکه های بزرگ و سرویس های استریم تولید کرده. از جمله این سریال ها می توان به «جک رایان» برای سرویس «آمازون »، «۱۳ دلیل برای/۱۳ Reasons Why» برای «نتفلیکس»، مینی سریال «Waco» برای «پارامونت» و «Catch 22» برای سرویس استریم «هولو» اشاره کرد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط