پیشنهاد جرج مارتین برای نام پیش درآمد سریال «بازی تاج و تخت» !

IPTVGUIDE

جرج آر.آر. مارتین نویسنده مجموعه کتاب های «نغمه یخ و آتش» جزئیات تازه ای از سریال پیش درآمدی که به تازگی از شبکهHBO چراغ سبز دریافت کرده و قرار است بلافاصله پس از پخش آخرین فصل ارائه کرده است.
مارتین در پستی در وبلاگ شخصی اش ایده های خود برای عنوان این سریال را با خوانندگانش در میان گذاشته و در این بین یادآوری کرده که کار روی این سریال پیش درآمد، بر کار او در نوشتن رمان «بادهای زمستان» که همگی انتظارش را می کشند تاثیر منفی نخواهد گذاشت.
مارتین که عنوان پیشنهادی دلخواه اش را «شب دراز/ The Long Night» اعلام کرده در وبلاگ خود نوشته است: «البته که هنوز در ابتدای همه چیز هستیم، هنوز کارگردان اپیزود، یا بازیگران یا لوکیشن یا حتی عنوان آن مشخص نشده است. اگرچه غافلگیر خواهم شد اگر عنوان آن واقعا همین گذاشته شود. احتمالا HBO بخواهد چیزی از اسم «بازی تاج و تخت» را جایی در عنوان این سریال بگنجاند. به هرحال همه چیز در وقت مناسب خودش مشخص خواهد شد.»
مارتین همچنین اشاره کرده با وجود سه ایده دیگر برای پروژه های پیش درآمد «بازی تاج و تخت» با کاراکترها، بازه زمانی و خطوط داستانی متفاوت که در حال کار بر روی آن ها هستند، بعید نیست تا سال آینده اجازه ساخت یک اپیزود پایلوت دیگر از یکی دیگر از این سریال را هم پیدا کنند.
مارتین همچنین خیال هوادارانش را راحت کرده و گفته البته که به نوشتن بادهای زمستانی ادامه می دهد، چون همیشه وقت کافی دارد تا فیلمنامه یکی از اپیزودهای پایلوت را خودش بنویسد.
سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت توسط جین گلدمن (Kick-Ass، Kingsman) و براساس داستانی نوشته او و مارتین ساخته خواهد شد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط