کامبربچ برای برابری دستمزدها مرد و زن دست به کار شد

IPTVGUIDE

در ماه های اخیر بحث درباره دستمزد مساوی بین مردان و زنان از داغ ترین مسائل مورد بحث در هالیوود بوده و جنجال های رسانه ای فراوانی هم در مورد آن به وجود آمده.

با این حال در این مدت بسیاری از چهره های سرشناس خود را محدود به اعلام اعتراض و صدور بیانیه کرده اند و خبری از اقدام موثر و عملی نبود تا اینکه بالاخره بندیکت کامبربچ تبدیل به یکی از اولین کسانی شد که دست به کاری جدی در این زمینه زد! این ستاره «دکتر استرنج» و «اونجرز: جنگ ابدیت» در سینما و شرلوک هلمز مدرن و محبوب در تلویزیون تصمیم گرفته در انتخاب های بعدی و حرفه ای خود دستمزد برابر برای زنان را از یک ایده آل به یک واقعیت تبدیل کند.

درباره دستمزد برابر بازیگران مرد و زن سریال WestWorld اینجا  بخوانید.

کامبربچ در مصاحبه اخیر خود گفته تصمیم دارد از این به بعد فقط در فیلم هایی بازی کند که می داند همبازی های زن او در فیلم دستمزدی برابر با او دریافت می کنند. البته این بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار فقط در این باره حرف نمی زند و کافی است بدانید کمپانی تهیه کنندگی او که «سانی مارچ» نام دارد توسط تیمی متشکل از زنان اداره می شود و تنها مردهای حاضر در این کمپانی او و شریک اش آدام اکلند هستند.

درباره دستمزد برابر بازیگران مرد و زن فصل سوم سریال تاج اینجا  بخوانید!

کمپانی سانی مارچ بر ساخت درام هایی درباره زنان و به دست زنان تمرکز دارد که در پروژه بعدی خود سراغ موضوع مادرانگی در دورانی پرآشوب رفته است. کامبربچ گفته با برچسب اسم او که بر فیلم های ساخت این کمپانی خورده، آن ها می توانند توجه سرمایه گذاران را به پروژه های زنانه بیشتر جلب کنند.

IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط