کاپیتان آمریکا با اپل به تلویزیون می آید!

IPTVGUIDE

کریس ایوانز، بازیگر نقش کاپیتان آمریکا قصد دارد با سریال  تازه سرویس استریم اپل با عنوان «Defending Jacob» وارد تلویزیون شود. ایونز در نخستین سریال تلویزیونی اش که با موضوع قانون ساخته خواهد شد به عنوان تهیه کننده و بازیگر اصلی حضور خواهد داشت.

این سریال اقتباس از کتابی است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده و داستان پدری را روایت می کند که پسر نوجوانش با اتهام قتل رو به رو می شود. نقش پدر را ایونز بازی خواهد کرد اما نام بازیگر نقش پسر نوجوان هنوز اعلام نشده است. این کتاب در زمان خود در لیست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفت و مورد تحسین منتقدان نیزقرار گرفت.

اپل برای این مجموعه تلویزیونی هرچه توانسته ستاره جمع کرده است. از کریس ایوانز که بگذریم باید به نامهای مشهوری چون کریستن ویگ، ام نایت شیامالان، ریس ویترسپون، جنیفر انیستون، رونالد دی مور و استیو راجرز، مرد اصلی جهان سینمایی مارول اشاره کرد که در ساخت این سریال مشارکت خواهند داشت.

ایوانز را به ندرت برای بازی در نقش دیگری جز کاپیتان آمریکا می شناسند. این بازیگر قرار است در چهارمین فیلم فعلا بی نام در مجموعه «اونجرز» برای هفتمین بار در این نقش ظاهر شود، البته او اخیرا اعلام کرده که این فیلم آخرین حضورش در نقش این ابرقهرمان محبوب خواهد بود.

سریال Defending Jacob قرار است سال آینده پخش شود و گرداننده آن مارک بامبک (جنگ برای سیاره میمون ها) خواهد بود.

در همین زمینه بخوانید: بازیگر «کاپیتان آمریکا» به فصل دوم «Altered Carbon» پیوست

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط