کتاب های فانتزی و پرفروش «The Witchlands» سریال می شوند

IPTVGUIDE

کمپانی جیم هنسون قصد دارد اقتباسی تلویزیونی از مجموعه رمان های سوزان دنارد با عنوان «The Witchlands» بسازد. این خبر را دنارد و هل استنفورد، رئیس بخش تلویزیون کمپانی جیم هنسون اعلام کرده اند.

این مجموعه رمان های نوجوان پسند و پرفروش که توسط انتشارات Tor به چاپ رسیده، تا به اینجا دو رمان و یک اسپین آف دارد و قرار است جلد سوم آن هم در فوریه سال ۲۰۱۹ به کتابفروشی ها بیاید. 

داستان رمان ها در قاره ای می گذرد که سه امپراطوری در آن به اجبار در یک وضعیت صلح بیست ساله به سر می برند که البته به واپسین روزهایش نزدیک می شود.  برخی افراد در این دنیا  مهارت هایی جادویی دارند که نام «witchery» بر آن ها گذاشته شده است. اگرچه به دنیا آمدن با چنین مهارت هایی به خودی خود بسیار ارزشمند است، اما برخی از این افراد قدر و منزلت بیشتری در مقایسه با همتایانشان دارند.  سفیا (جادوگر حقیقت) و ایزولت (جادوگر موج) دو جادوگر برتر و دو دوست صمیمی هستند که تمایلی به حضور در جنگ پیش رو ندارند. پرنس مریک (جادوگر باد) و آدوان (جادوگر خون) هم هر یک با تهدیداتی در جنگ پیش رو مواجه هستند. این چهار کاراکتر علی رغم میل شان خیلی زود خود را غوطه ور در وضعیت سیاسی کشور می بینند.

خبر ساخته شدن اقتباس تلویزیونی این کتاب ها توسط کمپانی جیم هنسون برای هواداران این اثر بسیار خوشایند است. این کمپانی که تبحر و تجربه زیادی در خلق دنیاهای فانتزی و افزودن عناصر جدی و تاریک به آن ها دارد، در ساخت جلوه های ویژه سریال از کار تیم «Creature Shop» خود بهره می برد که تا کنون برنده جایزه امی نیز شده است. 

در همین زمینه بخوانید: کتاب «The Chocolate Wars» تبدیل به سریال می شود

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط