گذشته شخصیت مایک ارمنترات از زبان بازیگرش!

IPTVGUIDE

شاید مایک ارمنترات یکی از ترسناک ترین شخصیت های مرد سریال های تلویزیونی در سال های اخیر باشد، اما جاناتان بنکس، بازیگر ایفاگر این نقش که از زمان معرفی اش در فصل دوم «برکینگ بد» در سال ۲۰۰۹ تا امروز که فصل چهارم «بهتره با سال تماس بگیری» در این نقش ظاهر شده، مردی بسیار دوست داشتنی است. بنکس در آوریل گذشته حین فیلمبرداری فصل چهارم صحبت های جالبی درباره شخصیتی که بازی می کند کرده است.

زمانی که از بنکس دربارع لذت بخش ترین کاری که توانسته در «بهتره با سال تماس بگیری» انجام دهد پرسیده می شود، اینگونه پاسخ می دهد: «زمانی که گوردن اسمیت نویسنده سریال، داستان گذشته من و پسرم را نوشت (در فصل اول، اپیزود ششم) باعث شد من یک اجرای درست و حسابی از خودم نشان بدهم. و به طور کلی داستان رسیدن به آن صحنه و ماجرا این گونه بود که اگر به یاد داشته باشید، سال ها پیش در یکی از اپیزودهای برکینگ بد ، من نوه ام را که یک دختربچه است از ماشین پیاده می کنم و بادکنک هایی دستم دارم که چندتا را به او می دهم و می گویم: "مادرت منتظرت است، برو." بعد با آن بالون ها جای دیگری می روم و به کارم ادامه می دهم و چند نفر را با گلوله می کشم. آن زمان به وینس که کارگردان اپیزود بود گفتم «این نوه من است، اما آن زن یعنی مادرش دختر من نیست. هر اتفاقی برای مایک افتاده به خاطر پسرش بوده.» وقتی به فیلمبرداری این اپیزود در «بهتره با سال...» رسیدیم پیتر به من گفت که «یادت هست چند سال پیش یک حرفی درباره پسر مایک زدی...» و اینطور شد که با گذشت این همه وقت به این اپیزود رسیدیم.»

بنکس همچنین در جواب به اینکه آیا با وجود بازی در این نقش برای مدتی طولانی آیا هنوز هم پیش می آید که مایک او را غافلگیر کند بطور خیلی کوتاه پاسخ می دهد نه، و اضافه می کند: «جواب به طور خیلی کوتاه و خلاصه نه است. آن ها مایک را به شکل کاراکتری کاملا چند بعدی خلق کرده اند که برای من بسیار خارق العاده و غنی است. من می توانم تا ابد داستان گذشته مایک را اجرا کنم. چیزهای بسیار زیادی درباره او برای من وجود دارد که می توانم با آن ها کار کنم.»

اپیزودهای فصل چهارم «بهتره با سال... » هر دوشنبه از شبکه AMC پخش می شود و فعلا که اپیزود اول با واکنش های بسیار خوبی مواجه شده است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط