یادداشت انتقادآمیز نویسنده ددلاین درباره سریال «The First» با بازی شان پن

IPTVGUIDE

سرویس استریم هولو، زادگاه سریال موفق و پرمخاطب «سرگذشت ندیمه» سال گذشته خبر ساخت سریال «The First» را در همکاری با Channel 4 بریتانیا و با حضور بو ویلیمون (خانه پوشالی) در مقام گرداننده سریال داد. داستان این سریال که از ۱۴ سپتامبر (فردا) بر روی سرویس استریم هولو قرار می گیرد، درباره اولین ماموریت فضایی به مریخ است و شان پن در آن نقش تام هگرتی، سرپرست تیم فضانوردان را بازی می کند.

دومینیک پتن، نویسنده سایت ددلاین در یادداشت خود درباره این سریال آن را نزدیک تر به یک درام خانوادگی توصیف می کند تا یک ماجراجویی فضایی، اما حتی با این اوصاف سریال را فاقد درام و داستانی واقعی و باورپذیر می داند.

پتن در یادداشت انتقاد آمیز خود توضیح می دهد سریال با وجود کاراکترهای گوناگونی که دارد تماما متمرکز بر حضور و بازی شان پن، بازیگر اسکار گرفته سریال است اما این ستاره فیلم «Dead Man Walking» هم چیز تازه ای که از او ندیده باشیم را به اجرا نمی گذارد.

این نویسنده در آخر اضافه می کند با وجود فضاپیمایی که افرادی با انگیزه های الهام بخش کنترل آن را در دست دارند و جلوه های بصری ای که با دقت و وسواس ساخته شده اند، سریال «The First» در هیچ مقیاسی حرف تازه ای برای گفتن ندارد.

در همین زمینه بخوانید: رونمایی از شان پن در سریال جدید هولو

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط