یک سریال ابرقهرمانی جدید از «DC» در راه است!

IPTVGUIDE

گرگ برلانتی که در حال حاضر شاه دنیای تلویزیونی کمپانی «DC» یا به عبارتی سرویس استریم در دست راه اندازی این کمپانی است به تازگی خبر از ساخت سریالی دیگر در ادامه مجموعه تلویزیونی «تایتان ها» داده است.
در سریال لایو-اکشن «Doom Patrol» که به نوعی بازآفرینی محسوب می شود گروهی از محبوب ترین ابرقهرمانان DC حضور خواهند داشت: روبات من، نگاتیو من، الستی-گرل و کریزی جین. دانشمند دیوانه ای در دوران مدرن به نام دکتر نایلز کالدر (ملقب به رئیس) نیز آن ها را رهبری خواهد کرد.
تمام اعضای Doom Patrol در گذشته از تصادف های دلخراشی جان سالم به در برده اند که به آن ها قدرت های ماورایی داده اما در عین حال آسیب های روانی متعددی هم به آن ها وارد کرده است. اما این ابرقهرمانان تحت حمایت و هدایت «رئیس» امید و انگیزه تازه ای پیدا کرده اند و قصد دارند از زمین محافظت کنند.
داستان این سریال در ادامه «تایتان ها» روایت خواهد شد و کاراکترهایش در جایی که اصلا انتظارش را ندارند مقابل سایبورگ قرار خواهند گرفت. سایبورگ برای آن ها ماموریتی دارد که نپذیرفتنش سخت است اما خطری در آن نفهته که نادیده گرفتنش سخت تر است چرا که پس از قبول این ماموریت ممکن است زندگی قهرمانان داستان هرگز مثل گذشته نشود.
گرگ برلانتی و کمپانی تلویزیونی برادران وارنر ساخت این سریال را برعهده خواهند داشت و با آغاز پروسه تولید از چند هفته دیگر آن را در قالب سیزده قسمت برای پخش در سال ۲۰۱۹ آماده خواهند کرد.
این سریال یک نکته حاشیه ای جالب هم دارد، جرمی کارور، نویسنده سریال محبوب و پرطرفدار «Supernatural» نویسندگی و تهیه کنندگی «Doom Patrol» را برعهده خواهد داشت که این موضوع می تواند کیفیت داستان سریال را تا حد زیادی تضمین کند.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط