یک ماجرای تکان دهنده آمریکایی سوژه مینی سریال جدید ایوا دوورنی

IPTVGUIDE

بازیگران مینی سریال تازه ایوا دوورنی برای نتفلیکس با عنوان «Central Park Five» انتخاب شدند و قرار است مایکل کی. ویلیامز، ورا فارمیگا و جان لگویزامو در این درام چهار قسمته، به ایفای نقش بپردازند.

داستان این مینی سریال الهام گرفته از ماجرای پنج نوجوان اهل هارلم در سال ۱۹۸۹ است که ابتدا در رسانه ها و سپس در دادگاه متهم به تجاوز به یک دونده در پارک نیویورک سیتی شدند. آنترون مک کری، کوین ریچاردسون، یوسف سلام، ریموند سانتانا و کوری وایز نهایتا در سال ۲۰۱۴ از این اتهام تبرئه شدند.

این گروه که از سوی اشخاصی همچون دونالد ترامپ در دهه هشتاد میلادی مورد فحاشی قرار گرفتند، به اجبار چندین سال از زندگیشان را برای جرمی که هرگز مرتکب نشدند در زندان گذراندند تا اینکه با شکایت از دستگاه قضایی نیویورک سیتی و دریافت ۴۰ میلیون دلار غرامت به ازای هر نفر نزدیک به چهار سال پیش آزاد شدند.

این سریال هم اکنون در مرحله پیش تولید به سر می برد و فیلمبرداری اش از اوایل ماه آگوست آغاز خواهد شد. دوورنی هم چنین در ساخت این سریال برای پنجمین بار با بردفورد یانگ، فیلمبردار دیگر فیلم خود، «سلما» همکاری خواهد کرد که اخیرا در فیلم «سولو: یک داستان جنگ ستارگان» نیز پشت دوربین ایستاده است.

با پرخرج ترین اپیزودهای تاریخ سریال سازی آشنا شوید!

رابین رایت؛ برگ برنده خانه پوشالی است!

فروید در نتفلیکس درگیر توطئه ای جنایت آمیز می شود!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط