یک همکاری هیجان انگیز: جان کراسینسکی، آرون سورکین و هتل افسانه ای هالیوود!

IPTVGUIDE

بالاخره پس از گذشت مدت ها پروژه ساخت سریالی درباره هتل «چتیو مارمونت» که قرار بود جان کراسینسکی و آرون سورکین آن را بسازند روی ریل تولید قرار گرفت.
شبکه HBO اولین بار در سال ۲۰۱۱ تصمیم گرفت تا مینی سریالی راجع به این هتل افسانه ای واقع درهالیوود بسازد که به دلایلی این پروژه متوقف شد و حالا و بعد از وقفه ای ۷ ساله جان کراسینسکی از شروع دوباره تلاش ها برای ساخت سریال خبر داده است: «این پروژه ای بود که من خیلی به آن وابسته بودم و حالا دوباره شانس ساختش را پیدا کرده ایم. من و آرون داشتیم روی این داستان برای HBO کار می کردیم که سورکین گرفتاری های خاص خودش را پیدا کرد و آرام آرام چتیو مارمونت به دست فراموشی سپرده شد.»
کراسینسکی می گوید کتاب جدیدی که با این موضوع در حال انتشار است دلیل اصلی تصمیم جدید آن هاست: «اخیرا شان لوی نویسنده فوق العاده زندگینامه پل نیومن روی کتابی درباره تاریخچه چتیو مارمونت کار می کند که نامش را «قلعه ای رو به غروب» گذاشته است. وقتی ما از این موضوع باخبر شدیم بلافاصله حق اقتباس تلویزیونی اش را خریدیم تا شانسمان را برای ساخت سریالی از روی آن امتحان کنیم.»
کراسینسکی با توجه به سابقه وجود قصه های این چنینی در هالیوود معتقد است کارکرد هتل در این داستان صرفا در چارچوب هتلداری و توریسم نیست: «داستان های این هتل از کلیشه های هالیوودی فراتر می روند. به عبارت دیگر اگر هالیوود را همچون محتویات یک گوی برفی(که در کریسمس به درخت کاج آویزان می کنند) بدانیم چتیو مارمونت شیشه ای است که این محتویات را درون خود جای داده است.»
باتوجه به موفقیت کم سابقه، «یک مکان آرام»، فیلم جدید کرانیسکی در گیشه، او تصمیم دارد کارگردانی این سریال که فیلم نامه اش توسط توسط سورکین نوشته خواهد شد را خودش برعهده بگیرد.
IPTVGuide

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط