محتوای وب سایت «IPTVGuide» و محتوای شبکه های اجتماعی منتسب به این رسانه با صرف زمان، هزینه و تلاش بسیار تهیه می شود. گزارش های تخصصی و مقالات اختصاصی «IPTVGuide» حاصل دانش و مطالعه تیم متخصص «IPTVGuide» است. تیم اخبار و ویدئو نیز لحظه به لحظه با رصد رسانه های معتبر دنیا در تلاش است تا با گردآوری، ترجمه و نگارش محتوا، تهیه زیرنویس و تدوین آن در کمترین زمان کاربران ایرانی را از اتفاقات روز دنیای تلویزیون و سرویس های استریم آگاه سازد.

بر همین اساس تمامی حقوق نشر، باز نشر و چاپ این مطالب اعم از کامل (تکی یا مجموعه ای) یا درج نقل قولی از آنها در رسانه ها (چاپی و دیجیتال) متعلق به «IPTVGuide» است. احترام به حقوق مالکیت فکری و اصول حرفه ای امری بدیهی در دنیای رسانه است و انتظار می رود تا مدیران رسانه ها، به موارد زیر توجه نمایند:

بازنشر بخشی از مطالب «IPTVGuide» در رسانه های دیجیتال، به هر شکل متصور، فقط با ارائه هایپرلینک (لینک درون متنی) و نیز درج نام فارسی و یا انگلیسی «IPTVGuide» در بخش منابع خبر، مجاز است.

انتشار مطالب «IPTVGuide» در رسانه های چاپی، فقط با کسب اجازه قبلی و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار میسر است. برای این منظور لطفاً با ایمیل info@iptvguide.com تماس بگیرید. بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

تمام رسانه ها اعم از چاپی یا دیجیتال، با استفاده کردن از محتواهای تهیه شده توسط «IPTVGuide» (اختصاصی یا برگردان) موافقت می کنند که هیچ تغییری در آنها اعمال نکنند. بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ایمیل info@iptvguide.com تماس حاصل نمایید.