جیلیان فلین و ایمی آدامز، خالق و ستاره مینی سریال Sharp Objects در برنامه صبحگاهی شبکه CBS حضور یافتند و درباره این سریال توضیحات جذابی دادند.

سمینارهای «TED» یکی از مهم ترین سلسله جلسات تبادل علم و دانش و فرهنگ در سراسر جهانند که نخبگان و افراد موفق در عرصه های مختلف دستاوردها و تجربیات خود در زمینه های گوناگون را در اختیار دیگران قرار می دهند.
به تازگی رید هستینگز مدیرعامل «نتفلیکس»، غول صنعت استریم جهان میهمان یکی از برنامه های «TED» بود و گفتگوی بسیار جذاب و پرنکته ای درباره چگونگی رشد نتفلیکس و آینده این غول صنعت استریم با میزبان برنامه انجام داده است.
این گفت و گو را در سه بخش و با زیرنویس فارسی اختصاصی برایتان آماده کرده ایم. امیدواریم لذت ببرید!

قسمت آخر از فصل دوم سریال «سرگذشت ندیمه/ The Handmaid's Tale» واکنش های زیادی به همراه داشت و هنوز هم بحث در مورد تصمیماتی که شخصیت های اصلی در این قسمت گرفتند ادامه دارد.
بازیگران این سریال به تازگی جلوی دوربین نشسته اند و درباره این قسمت صحبت های جالبی مطرح کرده اند که ویدیوی آن را با زیرنویس اختصاصی برایتان آماده کرده ایم
اخطار: اگر قسمت آخر فصل دوم را ندیده اید در این ویدیو خطر «لو رفتن» داستان وجود دارد!

لیست نامزدهای «جوایز امی ۲۰۱۸» به تازگی منتشر شده و حرف و حدیث ها در این باره در اوج قرار دارد. ویدیوی زیر به رکوردها، شگفتی ها و نکات جذاب لیست نامزدهای امی امسال می پردازد:

رابین رایت بازیگر نقش کلیر آندروود در سریال خانه پوشالی/House of Cards در مصاحبه برای اولین بار پس از رسوایی اخلاقی کوین اسپیسی درباره رابطه میان آن ها در سال های کار در سریال خانه پوشالی سخن گفته.
این مصاحبه را با زیرنویس فارسی از دست ندهید:

بلافاصله پس از اعلام لیست نامزدهای جوایز امی ۲۰۱۸، جیمی کیمل در لیت شو هفتگی اش بار دیگر دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده سوژه شوخی ها و تمسخرهایش قرار داد و او را نامزد بهترین بازیگر کمدی سال نامید!
این ویدیو بامزه را با زیرنویس فارسی از دست ندهید

در طی تاریخ تلویزیون تعداد زیادی تجربه ناموفق در امر سریال سازی وجود دارد. برخی از این سریال ها با صرف هزینه های بسیار زیاد ساخته شده اند که نتوانستند هزینه تولیدشان را جبران کنند و این امر باعث کنسل شدن آن ها شد.
در ادامه می توانید ویدیویی با زیرنویس اختصاصی IPTVGuide از لیست سریال های ناموفق و پر هزینه تاریخ تلویزیون ببینید:

جیمی کیمل مجری و میزبان سرشناس تلویزیون آمریکا در حین ضبط «لیت شو» یا شو شبانه هفتگی اش سعی می کند تا با حضار و مردم حاضر در استودیو همچون مهمانان برنامه اش ارتباط صمیمانه برقرار کند.
در ویدیوی زیر جیمی کیمل در زمان آماده شدن استودیو گپ و گفت بامزه و جذابی با یکی از حضار داخل استودیو داشته است که به عنوان پشت صحنه ضبط «لیت شو جیمی کیمل» منتشر شده.
این ویدیو را با زیرنویس اختصاصی IPTVGuide تماشا کنید:

به تازگی شبکه «HBO» تیزری جذاب از کلیه سریال های اخیر و موفق این شبکه منتشر کرده که در آن با استفاده از دیالوگ های این سریال ها موضوعی جذاب را به تصویر می کشد.

سریال جنایی «آقای مرسدس/Mr Mercedes» یکی از سریال های موفق سال گذشته بود که بر اساس رمانی از استفن کینگ ساخته شد.
ربه همین بهانه ویدیویی کوتاه آماده کرده ایم که در آن پشت صحنه و همچنین تیزر فصل دوم را به تصویر کشیده می شود.

صفحه‌ها